.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
مریم طوسی؛
به دنبال تکرار طلای دوره قبل در آسیا هستم

مریم طوسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره شرایط خود قبل از آغاز ر‌قا‌بت‌های د‌و‌و‌مید‌ا‌نی داخل سالن، اظها‌ر کرد: خدا را شکر تمرین‌های خوبی را در این مدت پشت سر گذاشتم. امیدوارم با توجه به تمرین‌هایی که انجام دادم بتوانم نتیجه‌ خوبی را به دست بیاورم.

دونده 400 متر ایران درباره ر‌قا‌بت‌های قهرمانی آسیا، گفت: در دوره‌های قبل موفق شدم دو طلا و دو برنز را به دست بیاورم. نمی‌توان نتیجه‌ را پیش‌بینی کرد چرا که هر دوره رکوردها و بسیاری از مسائل تغییر می‌کند و حتی قبل از آغاز مسابقه هم نمی توانی بگویی حتما به مدال می‌رسی.

او در ادامه افزود: هر دوره این ر‌قا‌بت‌ها نسبت به سال قبل سخت‌تر می‌شود. برای مثال بحرینی‌ها چند دونده 400 متر را از کشورهای دیگر خریده‌اند و یکی از دوندگان جوانش هم رکورددار جهان است بنا‌بر‌این ر‌قا‌بت‌ها سنگین است و هر کشوری هم به دنبال بهترین نتیجه‌ و بهترین مدال است.

دونده 400 متر ایران درباره تکرار مدال طلای دوره قبل خود، اظها‌ر کرد: همان طور که گفتم به دنبال بهترین نتیجه‌ هستم. تکرار مدال طلای دوره قبل قطعا بهترین نتیجه‌ است.

او با بیان این که تمرکز اصلی خود را روی کسب سهمیه المپیک گذاشته گفت: من تمرکز کاملم را روی این ر‌قا‌بت‌ها نگذاشته ام و هدف اصلی من کسب سهمیه المپیک در ماده 200 متر است. در راستای رسیدن به این هدفم هم در این ر‌قا‌بت ها شرکت می‌کنم.

طوسی در پایان گفت: با تمام این شرایط تلاشم را انجام می‌دهم که بهترین نتیجه‌ را بگیرم. آرزوی همه ما این است که پرچم ایران بالا برود.

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 29 بهمن 1394 - 10:04

کد:522-1397


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.