.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
تور دوچرخه سواری آذربایجان؛
تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان از قدرتی ترین تورهای آسیاست

به گزارش ایرنا، خسرو قمری عصر شنبه در مراسم افتتاحیه سی و دومین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان افزود: این تور بین المللی که همه ساله با زحمات شما ورزشکاران و داوران جهانی که به ایران آمده اند و نیز به همت مسئولین سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل برگزار می شود.
قمری اضافه کرد: برگزاری تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان حاصل زحمات افرادی مثل سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل قبلی ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و استانداران و مدیرانی که در این سال ها برای برگزاری این تور زحمت کشیدند و در نهایت ما امروز توانستیم بار دیگر این تور را برگزار کنیم.
وی گفت: قطعا برگزاری یک تور بین المللی امکان پذیر نیست مگر با همکاری و همفکری تک تک ورزشکاران و داوران و کارشناسان ورزشی و نهاد هایی همچون نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی و اورژانس و دیگر نهاد های دخیل در این امر هستند.
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری یادآور شد: امیدوارم سی و دومین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان بدون هیچ سانحه و مشکلی و با آرامش و دوستی به پایان برسد.
جمشید نظمی مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم خاطر نشان کرد: سعی کردیم در رشته دوچرخه سواری همه ساله تیم هایی از کشور های مختلف را دور هم جمع کنیم تا تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان را برگزار کنیم و امیدواریم در ایام حضورتان در این مسابقات، خاطرات خوبی را بدست آورده و کشور ایران را با پیام صلح و دوستی به دیگر کشورهای جهان ترک کنید.
سی و دومین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان از فردا 16 مهر ماه تا 21 مهر جاری با شرکت تیم های داخلی و خارجی در سطح سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل و در شش مرحله برگزار خواهد شد.
این دور از رقابت ها با شرکت 10 تیم خارجی و 5 تیم داخلی انجام می شود که تاکنون حضور 9 تیم در تبریز قطعی شده است.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 16 مهر 1396 - 09:37

کد:62052-1397


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.