.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
در بندرعباس
مراسم تشییع پیکر پیشکسوت بسکتبال برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، در این مراسم علی شکوری عضو کمیته بسکتبال باشگاه پیشکسوتان, مدیر کل و معاونان ورزش و جوانان هرمزگان، اعضای شورای شهر بندرعباس، روسای هیات های ورزشی استان، جامعه بسکتبال و سایر مسئولان محلی در آن حضور داشتند پس از گرداندن پیکر شادروان خدری در سالن فجر بندرعباس (محل برگزاری مسابقات این پیشکسوت در دوران جوانی)، حاضرین به عزاداری پرداخته و سپس تنی چند از همبازیان و مربیان ایرج خدری به بازگویی خاطراتش پرداختند.

علی شکوری با حضور در این مراسم گفت: نمی‌دانم چه بگویم زیرا یک مرد بزرگ که عزت نفس داشت و با تمام مشکلات جسمی اش هموراه به کار و تلاشش ادامه می داد، از دست دادیم. نمی‌دانم چه بگویم زیرا مردی بزرگ که عزت نفس داشت و با تمام مشکلات جسمی اش هموراه به کار و تلاشش ادامه می داد را از دست دادیم.

وی با بیان اینکه تمامی مشکلات و بی مهری ها نتوانست شادروان خدری را از پای در بیاورد، تصریح کرد: خیلی ها در خانه خود نشسته بودیم و از ایرج خبری نداشتیم و خود را به خواب می زدیم در حالی که او تنها به مهربانی و توجه مسئولان بسکتبال نیاز داشت.

شکوری با اشاره به اینکه نبود هیچ یک از عوامل فدراسیون بسکتبال در این مراسم جای تعجب ندارد، تصریح کرد: فدراسیون بسکتبال تنها دنبال قهرمانان زنده است و کسانی که از بسکتبال دور می شوند برای این نهاد هیچ ارزشی ندارند.

شکوری تصریح کرد: به طور حتم پس از درگذشت شادروان خدری از طریق صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش ایران و همچنین خیرین بسکتبال کشور به بهبود وضعیت زندگی خانواده این مرحوم رسیدگی خواهیم کرد.

مرحوم ایرج خدری از پیشکسوتان بسکتبال ایران و عضو سابق تیم ملی روز شنبه هفته جاری به دلیل بیماری دار فانی را در تهران وداع گفت و طبق وصیتش پیکر وی برای تدفین به بندرعباس برده شد و مراسم تشییع آن دیروز با حضور جمعی از مسئولان این شهر برگزار شد.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 23 تير 1395 - 10:15

کد:772-1397


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.