.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
پارالمپیک 2016 ریو؛
استقبال وزیر ورزش و جوانان از کاروان پرافتخار پارالمپیکی ایران

به گزارش ایسنا، گروهی دیگر از کاروان پارالمپیکی ایران شامل قهرمانان و مدال آوران ، مربیان و کادر سرپرستی کاروان، ساعت سه بامداد امروز در میان استقبال محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان و همچنین سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی ،آموزش و پژوهش ، رباب شهریان معاون ورزش بانوان و گرشاسبی مدیرکل حوزه وزارتی وارد کشورمان شدند.


در مراسم استقبال که کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک ،محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک ،سردار اذرنوش رییس سازمان بسیج ورزشکاران و سردار یزدانی رییس سازمان ورزش بسیج هم حضور داشتند ؛قهرمانان پارالمپیکی با استقبال پرشور مردم و خانواده های خود نیز مواجه شدند.


کاروان ایران با 111 ورزشکار در قالب رشته های دو و میدانی، وزنه برداری، تیر و کمان، تیراندازی، جودو، قایقرانی، دوچرخه سواری، شنا، والیبال نشسته آقایان و بانوان، فوتبال هفت نفره، فوتبال پنج نفره و بسکتبال با ویلچر در این مسابقات حضور یافت.


کاروان ورزشی ایران با 8 مدال طلا ،9 نقره و 7 برنز و قرار گرفتن در جایگاه پانزدهمی رده بندی مدالی این دوره از بازیها به کار خود پایان داد.

همچنین وزارت ورزش و جوانان در پیامی، کسب مدال طلای بازی‌های پارالمپیک ریو توسط تیم والیبال نشسته ایران را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

قهرمانی بازی‌های پارالمپیک ریو، برگ زرین دیگری در دفتر سرساز از افتخارآفرینی‌های تیم ملی والیبال نشسته ایران بود. تیمی دوست داشتنی و قابل احترام که پیش از این هم 7 بار دیگر سزاوارنه به فینال پارالمپیک رسیده بود.

این قهرمانی را به تک تک بازیکنان، کادر فنی تیم و مدیران ورزش جانبازان و معلولین تبریک می‌گوییم. آروز می‌کنیم این موفقیت‌ها در آینده نیز استمرار داشته باشد.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 29 شهريور 1395 - 10:34

کد:7854-1397


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.