.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
پارالمپیک 2016 ریو؛
باوئرمان: قهرمانی با این تیم جوان برایم رضایت‌بخش بود

به گزارش ایسنا، درک باوئرمان سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران در نشست خبری اظهار کرد: قبل از هر چیز باید از حامد حدادی تشکر کنم. به خاطر مدیریت، ‌شخصیت و قلب بزرگی که دارد. او به خوبی از این جوانان حمایت کرد و نشان داد چه انسان بزرگی است. دوم باید بگویم این مسابقات تورنمنتی بود که بعد از سال‌ها در ایران برگزار شد. سال‌ها بود که ایران چنین تورنمنتی در سطح آسیا نداشت و ما توانستیم با قدرت در آن قهرمان شویم. بازیکنانم همه سختی های تمرین را تحمل کردند و در نهایت نیز نتیجه گرفتند و من از آن‌ها راضی‌ام.

وی ادامه داد:‌ شما تنها بازیکنان را می‌بینید اما در این تیم افرادی بودند که دیده نمی‌شدند. مهران شاهین طبع، محمد عابدینی، کادر پزشکی، فیزیوتراپ و سرپرست تیم ملی نیز افرادی بودند که واقعا در کنار تیم تلاش کردند و زحمت کشیدند و من از آن‌ها تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال همچنین با تشکر ویژه از خبرنگاران و اهالی رسانه گفت: فدراسیون ایران تابستان خیلی خوبی داشت. ما در جوانان آسیا قهرمان شدیم. در فیبا چلنج قهرمان شدیم و باید بگویم که در این دو تیم بازیکنان و جوانانی داریم که آینده بسکتبال هستند و باید به آن‌ها توجه کنیم.

باوئرمان در پاسخ به این سوال که پس از تزریق نیروی جوان به تیم ملی برنامه بعدی‌اش چیست گفـت: خیلی زود است بخواهیم درباره آینده حرف بزنیم البته فردا جلسه ای در فدراسیون دارم که حتما در آن درباره آینده تیم ملی صحبت می کنیم اما اولین برنامه ما 5 ماه دیگر در غرب آسیاست که زود است درباره آن صحبت کنیم. به هر حال ما به غیر از این تیم جوان نفرات جوان دیگری هم داریم که باید به آن‌ها توجه کنیم اما بهتر است اکنون از قهرمانی‌مان لذت ببریم.

او درباره بازی دادن به ارسلان کاظمی و مصدومیت دوباره او گفت: قبل از اینکه تصمیم بگیریم از این بازیکنان استفاده کنیم از کادر پزشکی تیم مشورت گرفتیم . او مشکلی برای بازی نداشت و در دیدار قبلی برابر اردن که بازی فیزیکی‌تری بود برای ما بازی کرده بود اما در این مسابقه دوباره در یک اتفاق فشاری به زانویش وارد شد و آسیب دید.

او درباره قهرمانی در این تورنمنت نیز گفت: احساس خیلی خوبی دارم با توجه به اینکه فشار زیادی روی این تیم بود و صحبت‌های زیادی درباره بازگشت نفرات قدیمی به تیم و نبودن جوان ها مطرح می‌شد و البته سوال‌هایی وجود داشت فشار تیم زیاد بود اما عملکرد تیم جواب این سوال ها را داد.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 29 شهريور 1395 - 10:35

کد:7855-1397


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.