.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
فدراسیون کشتی؛
پایان بلاتکلیفی کشتی با پاسخ مثبت خادم

«حمید بنی تمیم» دوشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: رسول خادم پس از پایان مجمع فوق العاده و در ملاقات حضوری با تعدادی از پیشکسوتان و خانواده کشتی که عصر امروز برگزار شد، با بازگشت به فدراسیون موافقت کرد و از این پس به فعالیتش به عنوان رییس ادامه خواهد داد.
به گزارش ایرنا، اعضای مجمع بلافاصله پس از پایان جلسه امروز با حضور سر زده در زورخانه نامجو تهران ضمن دیدار با رسول خادم بار دیگر به صورت رسمی از وی درخواست کرده بودند ریاست فدراسیون کشتی را بر عهده بگیرد.
اعضای مجمع فدراسیون کشتی در دومین نشست خود که عصر امروز با حضور «محمدرضا داورزنی» معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و «شاهرخ شهنازی» دبیرکل کمیته المپیک در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد، رسول خادم رئیس مستعفی این فدراسیون را مکلف به بازگشت کرده بودند.
خادم نهم اسفند ماه سال 96 از ریاست فدراسیون استعفا کرد و متعاقب آن اعضای شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران نیز استعفا دادند.
در نخستین مجمع فوق العاده فدراسیون کشتی که 21 اسفند 96 به ریاست داورزنی برگزار شد، اعضاء با اکثریت آراء با این استعفاء مخالفت و اعلام کردند با توجه به بند 12 اساسنامه فدراسیون کشتی، حمید بنی تمیم نایب رئیس فدراسیون تا بازگشت رسول خادم امور فدراسیون را پیگیری کند.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 21 فروردين 1397 - 09:22

کد:82143-1398


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.