.


گفت و گو  |  یادداشت  |  جستجو  |  ارتباط با ما 

  گفت و گو


  گزارش تصویری


  یک عکس یک خاطره  ویدیو  اخبار برگزیده


  حامیان مالی
فدراسیون کشتی؛
رقابت های پیشکسوتان قهرمانی کشور از دوشنبه 25 تیر ماه در تهران برگزار می شود

به نقل از سایت فدراسیون کشتی؛ رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی گفت: با تصمیم شورای پیشکسوتان کشتی کشور نفرات اول هر وزن مسابقات قهرمانی کشور در این رده ی سنی مجوز حضور در رقابت های جهانی سال 2018 میلادی را کسب می کنند.

لایق تصریح کرد: در صورت عدم تمایل نفرات اول هر وزن برای اعزام به مسابقات جهانی نفرات دوم و سوم هر وزن به ترتیب می توانند جایگزین شوند و در غیر این صورت هیچ فردی به مسابقات جهانی اعزام نمی شود.

وی تأکید کرد: هیچ فردی خارج از مسابقات قهرمانی کشور به رقابت های جهانی اعزام نخواهد شد زیرا افرادی که می خواهند به مسابقات مذکور بروند باید لایسنس اتحادیه جهانی را دریافت کنند و به این ترتیب تنها نفرات برتر قهرمانی کشور می توانند راهی مسابقات جهانی شوند.

لایق خاطرنشان کرد: افراد متقاضی حضور در رقابت های پیشکسوتان قهرمانی کشور می بایست گواهی سلامت جسمانی از پزشک متخصص قلب و عروق را حداکثر دو روز قبل از مسابقات به تأیید هیأت پزشکی استان خود برسانند در غیر این صورت نمی توانند در مسابقات شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه صرفا برای این مسابقات و با تأیید هیأت کشتی استان مربوطه مربیگری مربیان بالای 60 سال مانعی ندارد، گفت: این مسابقات روزهای 25 تیر تا 5 مردادماه در گروه های سنی A-B-C-D-E در شش وزن برگزار می شود که مسابقات کشتی آزاد روزهای 25 تا 30 تیرماه و مسابقات کشتی فرنگی 31 تیر ماه تا 5 مردادماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار خواهد شد.

لایق در پایان خاطرنشان کرد: پیشکسوتان کشتی مورد احترام و علاقه مسئولان و دست اندرکاران فدراسیون هستند و امیدوارم با توجه به حضور افراد با تجربه در شورای پیشکسوتان و تأکید فدراسیون، شاهد مسابقات منظم و خوبی باشیم و امسال رقابت ها به شکل بهتری برگزار شود.

جدول برگزاری این مسابقات در سایت فدراسیون کشتی ایران قابل دسترس عموم است.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 25 تير 1397 - 10:00

کد:88162-1398


کمیته تنیس
کمیته پینگ پنگ
کمیته وزنه برداری
کمیته رسانه های ورزشی
کمیته کشتی
کمیته شنا
کمیته والیبال
کمیته بوکس
کمیته اسکی
کمیته بسکتبال
کمیته فوتبال
کمیته دو و میدانی


 

پیگیری ما در شبکه های اجتماعی
آدرس پستي: بلوار آفریقا (جردن)، خیابان انصاری (صداقت)، پلاک 6
تلفن و فکس: 26206430 021        26206440 021
داخلی 141
© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.